2018
02.25

Chcesz je zadać?
Użyj formularza kontaktowego, GG lub maila znajdującego się w zakładce KONTAKT.

 

1. Chciałabym/Chciałbym nauczyć się zarządzania sprzętem sieciowym i zrozumieć zasadę działania sieci. Od czego zacząć?

2. Kto może uczystniczyć w kursie Cisco IT Essentials oraz CCNA?

3. W jakim języku prowadzone są zajęcia Cisco i w jakim języku dostępne są materiały dydaktyczne?

4. W jaki sposób przebiegają zajęcia?

5. Czy każdy uczestnik ma oddzielny komputer?

6. Jak liczne są grupy laboratoryjne?

7. Gdzie mogę zdawać egzamin na certyfikat Cisco (np. CCNA, CCNA Security, CCNP)?

8. Czy za egzamin certyfikacyjny pobierane są dodatkowe opłaty?

9. Jaką wiedzę muszę posiadać aby móc uczestniczyć w kursie IT Essentials lub CCNA?

10. Jestem uczniem technikum w naszej szkole. W jaki sposób mogę zapisać się na kurs?

 

Polecam kurs dla początkujących IT Essentials, przeznaczony dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z komputerami, sieciami komputerowymi oraz technologią Cisco. Przed rozpoczęciem tego kursu nie wymaga się od uczestnika żadnej wiedzy początkowej dotyczącej sieci komputerowych, gdyż w trakcie trwania kursu wszystko omawiane jest od podstaw. Po ukończeniu kursu IT Essentials proponowane jest dalsze kształcenie wybraną przez siebie drogą (kurs CCNA Exploration lub CCNA Discovery).

Powrót to listy pytań

 

Kurs dla początkujących IT Essentials oraz kurs CCNA Discovery skierowany jest dla uczniów naszej szkoły tj. licealistów i uczniów technikum zawodowego (technik informatyk), chcących zdobywać nową wiedzę oraz rozwijać już zdobyte umiejętności.

Powrót to listy pytań

 

Kurs prowadzony jest w języku polskim z elementami języka angielskiego. Materiały szkoleniowe przygotowane są w języku angielskim oraz w języku polskim.

Powrót to listy pytań

 

Każde spotkanie wygląda w podobny sposób, czyli składa się z części teoretycznej, na której instruktor przedstawia zagadnienia dotyczące danego tematu, zaś druga część zajęć to część praktyczna, na której uczestnicy wykonują ćwiczenia w oparciu o wyznaczone topologie. Na zajęciach panuje miła atmosfera sprzyjająca nauce.

Powrót to listy pytań

 

Tak. Każdy uczestnik pracuje przy własnym stanowisku komputerowym, istnieje jednak możliwość przynoszenia własnego laptopa. Preferowane jest jednak, aby uczestnik kursu pracował przy komputerze znajdującym się w pracowni, ze względu na specyficzne oprogramowanie wykorzystywane podczas szkoleń oraz skonfigurowaną topologię fizyczną pracowni.

Powrót to listy pytań

 

Grupy składają się najczęściej z 10-15 osób.

Powrót to listy pytań

 

Egzamin można zdawać w każdym centrum egzaminacyjnym Pearson/VUE.

Powrót to listy pytań

 

Tak. Opłaty te są pobierane za przystąpienie do egzaminu certyfikacyjnego po ukończeniu kursu CCNA oraz CCNP i są ustalane przez centrum certyfikacji Pearson VUE.

Nie. Jedynym wyjątkiem jest egzamin certyfikacyjny po ukończeniu kursu IT Essentials dla uczniów naszej szkoły, za który uczniowie nie płacą. Egzamin zdaje się w tym przypadku w naszej szkole przy ul. Chopina 6. Certyfikat po zdanym egzaminie otrzymuje się również w naszej szkole w terminie wyznaczonym przez instruktora (informacje o terminie uczestnicy uzyskują na maila).

Powrót to listy pytań

 

Wymagane są "dobre chęci" :-). Cały kurs prowadzony jest od podstaw.

Powrót to listy pytań

 

Na kursy IT Essentials oraz CCNA można zapisywać się u mnie osobiście w szkole lub drogą elektroniczną wysyłając maila zgłoszeniowego na adres [email protected], który powinien zawierać imię, nazwisko, klasę do której uczęszcza zainteresowany/-na.

Powrót to listy pytań

 

Komentarze są zamknięte.