Jeżeli się tu znalazłeś to znak, że cenisz swoją prywatność. Doskonale to rozumiem, dlatego przygotowałem dla Ciebie ten regulamin, w którym znajdziesz zasady przetwarzania danych osobowych oraz logowania informacji w związku z korzystaniem z mojej strony.

 

Regulamin

✅ Prywatna strona jakubduba.pl jest źródłem różnych informacji (głównie edukacyjnych) i powstała w konsekwencji rozwoju pasji i zainteresowań jej autora.

✅ Strona nie zbiera, nie przetwarza i nie udostępnia danych osobowych. W związku z tym, strona nie rejestruje oraz nie loguje użytkowników. Komentarze na stronie są również wyłączone.

✅ Jedyne dane jakie przekazujesz dotyczą działania formularza kontaktowego. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W celu prawidłowego funkcjonowania formularza, a tym samym wysłania zapytania wymagam jedynie podania adresu e-mail oraz imienia. Podawanie pozostałych danych w formularzu nie jest obowiązkowe. Możesz być pewny, że tych danych także nie będę przetwarzać, udostępniać, ani wykorzystywać w jakichkolwiek innych celach, niż odebranie wiadomości na serwerze poczty i udzielenie odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Pamiętaj! Wiadomości przez formularz wysyłasz wyłącznie na własną odpowiedzialność – strona jakubduba.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści wpisywane przez Czytelników w formularz.

✅ Serwer WWW jakubduba.pl loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adresy IP oraz nagłówki). Autor strony może przekazać te dane sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań pod warunkiem, że poprawnie powołają się one na zasadne przepisy polskiego prawa. Jeśli Ci się to nie podoba, to bardzo mi przykro, ale takie jest prawo. Jednocześnie informuję, że masz także prawo czytać moją stronę za pomocą sieci Tor anonimizującej adres IP użytkownika lub VPN-ów.

 

Osadzone treści z innych witryn

✅ Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły, itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

 

Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Właściciel strony jakubduba.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Komentarze są zamknięte.