Studenci, Uczniowie:

startuje rekrutacja do nowej edycji programu edukacyjno-rozwojowego Inkubator Inżyniera Cisco, którego celem jest przygotowanie osób kończących edukację do oczekiwań i wymagań pracodawców, takich jak Cisco.

➡️ DLA KOGO?

Program jest adresowany do:

✅ STUDENTÓW, którzy w roku 2024/25 będą realizować ostatni rok studiów (inżynierskich/licencjackich/magisterskich),

✅ UCZNIÓW TECHNIKÓW  – którzy:
– będą kończyć edukację w roku 2025 (=są obecnie w IV klasie technikum)
– będą po ukończeniu technikum poszukiwać zatrudnienia na pełny etat (nie planują studiów dziennych)
– spełniają wymagania rekrutacyjne (link poniżej)

Udział w programie  – od września ’24 do lutego ’25 (100% zdalnie)  – pozwala zdobyć umiejętności techniczne (oraz m.in. bezpłatnie certyfikację CCNA), poznać pełen zakres technologii Cisco oraz rozwinąć umiejętności biznesowe i miękkie pod opieką inżnierów i ekspertów Cisco. Program Inkubatora Inżyniera (edycja 12) jest najprostszą drogą do zatrudnienia w Cisco – najlepsi uczestnicy otrzymują oferty zatrudnienia bezpośrednio po zakończeniu edukacji (2025).

➡️ REKRUTACJA: aplikować można już teraz bezpośrednio na https://jobs.cisco.com/jobs/ProjectDetail/Cisco-Incubator-Program-12-Edition-Networking-EMEA/1412694

➡️ SZCZEGÓŁY: zapraszamy na sesje, podczas których omówimy program Cisco Engineer Incubator oraz zasady rekrutacji , wymagania korzyści dla uczestników i kolejne kroki (sesje w jęz. angieskim):

Komentarze są zamknięte.